В Бердянську вперше відбувся чемпіонат Запорізькоі області з вільноі боротьби

22-24 травня вперше в Бердянську, у міському Палаці спорту,  відбулися одночасно дві спортивні події, а саме: Відкритий чемпіонат міста з вільної боротьби серед юнаків 2002 року народження та молодше та Відкритий чемпіонат Запорізької області з вільної боротьби серед юнаків 1998-2000 років народження.З приводу цих подій в Бердянськ завітали понад 160 учасників змагань, близько 20 команд Запорозької області, м. Севастополь, Одеської області, Дніпропетровська, Маріуполя та інших міст України.

Учасників обох Чемпіонатів щиро вітали особисто міський голова Бердянська Олексій Бакай, представник Запорізького обласного спортивного комітету Олексій Гацуля, депутат Бердянської міської ради Віктор Кальчев, директор КП «Міський палац спорту» Сергій Кашпор. На початку змагань міський голова Олексій Бакай особисто вручив Подяки за плідну працю тренерам з вільної боротьби: Максиму Лобко, Олексію Самойлову, Євгену Максимчуку, Сергію Хімченко, Олегу Бурбаху. Медаллю за розвиток спорту та виховання підростаючого покоління був нагороджений Президент борцовського клубу «ЛЕВ» Геннадій Бабаян.

Награждение

За результатами змагань бердянські юнаки продемонстрували майстерність та  силу та зайняли більшість призових місць.

Перше місце (вага 32 кг, 1998 р.н.) отримав Ілля Георгінов

Друге місце посів (вага 32, 1998 р.н.) посів Олег Семенченко.

Перше місце (вага 32 кг, 2002 р.н.) дістав Олександр Мішчеряков.

Друге місце ( вага 32 кг) посів Олег Семенченко.

Третє місце дісталося Данилу Шепелю.

У ваговій категорії 35 кг перше місце посів Віталій Нерук, а третє – Нікіта Кузьменко.

У ваговій категорії 38 кг перше місце дісталося Івану Бенді та Владу Габову.

У ваговій категорії 59 кг перше місце посів Ілля Перелигін.

У ваговій категорії серед юнаків 2002 р.н. та молодше третє місто посів Михайло Залужний,

Та Михайло Скиба.

У ваговій категорії 29 кг третє місце здобув Нікіта Назаров

У ваговій категорії 32 кг чемпіон став Нікіта  Скоробагатько.

У ваговій категорії 38 кг Олександр Мішчеряков посів друге місце.

У ваговій категорії 42 кг перше місце здобув Євген Скоробагатько, а третє – Даніл Стрелець та Нікіта Чулаков.

У ваговій категорії 48 кг друге місце дістав Максим Кіосєв, третє – Даніл Вишневський.

Призові місця Бердянську також принесли дівчата.

У ваговій категорії 30 кг третє місце здобула Кристина Брегунець, у ваговій категорії 34 кг, у ваговій категорії 40 кг