Бердянск получил первый транш денег от Евросоюза

Бердянську в рамках реалізації проекту Європейського Союзу “Створення комплексної системи надання допомоги вимушеним переселенцям із зони АТО та громади м. Бердянськ” в межах грантової програми Європейського Союзу “Підтримка політики регіонального розвитку в Україні” для початку його реалізації Європейський Союз, в особі Європейської Комісії, перерахував першу частину коштів, повідомила заступник міського голови Ірина Плющій.

Даний проект має покращити доступ та якість соціальних послуг, створити кращі умови для економічного залучення внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, а також буде сприяти досягненню соціального консенсусу між ВПО та приймаючою громадою. Особлива увага буде приділятися професійній підготовці психологів та соціальних працівників.

Заплановано реконструкцію двох інфраструктурних об'єктів: будівлі по вул. Європейська (Кірова) 68-А, в якій передбачається створення дитячого садка та центру соціальної реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями. Також буде проведено ремонт будівлі по вул. Земська (Червона) 38, в якій надаватимуться муніципальні соціальні послуги ВПО та місцевій громаді.

Більш детально про хід реалізації всіх етапів проекту представники Європейського Союзу повідомлять згодом.

Вы можете пропустить чтение записи и оставить комментарий. Размещение ссылок запрещено.
Thanks: Megamozok
Return to Top ▲Return to Top ▲